Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1691995
10288
310
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 11×9 cm
1692700
10289
310
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Monotípia, papír, 35×24 cm 1691099
10290
310
Olvashatatlan jelzéssel: Házikó a partnál. Gouache, papír, üvegezett keretben, 19×25 cm
1692164
10291
310
Olvashatatlan jelzéssel: Padon ülők. Rézkarc, papír, 16×9 cm 1693979
10292
310
Olvashatatlan jelzéssel: Ház. Lino, papír, üvegezett keretben, 23×30 cm 1652202
10293
310
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, 14×10 cm 1667838
10294
310
Olvashatatlan jelzéssel: Férfiportré. Szén, papír, jelzett, foltos, 30x21 cm
1664059
10296
310
Olvashatatlan jelzéssel: Hírvivő, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 18x13 cm.
1691738
10297
310
Olvashatatlan jelzéssel: Firenzei kupolák, olaj, vászon, 50×50,5 cm
1653708
10298
310
Olvashatatlan jelzéssel: Kiránduló. Rézkarc, karton, foltos, 17×27 cm
1674534
10299
310
Olvashatatlan jelzéssel: Falusi utca, olaj, farost, keretben, 42,5×55,5 cm
1638651
10300
310
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Olaj, vászon, 40×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF