Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Jelzés nélkül: Piknik a parton, olaj, farost, 20×25 cm
10313.

Rufpreis:
2 800 HUF
26

Jelzés nélkül: Bécsi havas háztetők, 4 db fametszet, papír, a Munk-féle képeslap-sorozat próbanyomatai, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 6,5×8,5 cm
10314.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Délutáni pihenő, olaj, farost, 30×40 cm
10315.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
9

Jelzés nélkül: Humoros grafika. Ceruza, papír, 24x27 cm
10316.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Japán pár színházban. Olaj, vászon. / Japanese couple in theater. Oil on canvas. 85x70 cm
10317.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Bieder fiú portré cca 1850. Olaj, vászon, antik keretben, 47×35 cm
10318.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10319.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Halászbástya és a Mátyás templom. Rézkarc, papír, 20×28 cm
10320.

Rufpreis:
1 600 HUF
13

Jelzés nélkül: Szántó parasztok. Rézkarc, papír, 17×21 cm
10321.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Erdei út. Rézkarc, papír, 17×22 cm
10322.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Vágtató csikós. Rézkarc, papír, 18×23 cm
10323.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Pasztell, papír, szélein sérült 45×35 cm
10324.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF