Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1691686
310
11000
Adilov Alim (1963-): Vitorlások a partnál. Olaj, farost, jelzett, keretben, 20×50 cm 1635566
10001
310
Ágotha Géza (1891-): Hajóvontatás. Akvarell (foltos), papír, jelzett, 30×21 cm
1689409
10002
310
4600
Badacsonyi Sándor (1949-2016): A három testőr, rézkarc, papír, jelzett, számozott (67/100), d: 25,5 cm
1688283
10003
310
Bakó jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon, keretben, 34×26 cm
1668689
10004
310
Baky Albert (1868-1944): Fák a naplementében, olaj, fa, keretben, 27,5×36,5 cm 1690563
10005
310
Baky Albert (1868-1944): Gyümölcscsendélet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 38×42 cm
1638825
10006
310
3800
Baky Albert (1868-1944): Szarvasbőgés. Olaj, karton, jelzett, 30×20 cm 1693818
10007
310
Balázs jelzéssel: Tornádó a tengeren. Olaj, falemez, 24×47 cm
1689242
10008
310
Balázs jelzéssel: Emlékek. Olaj, farost, 50×70 cm
1641436
10009
310
Balla jelzéssel: Séta az erdőbe, Olaj, karton, keretben, 33×45 cm 1621599
10010
310
3800
Balikó Ferenc (?-?): Turbános férfi. Olaj, farost, jelzett, 54×41 cm
1688742
10011
310
Barcsay jelzéssel: Csontváz tanulmány. Szén, papír, 50×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF