Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1592318
10012
310
Batári László (1920-1997): Sáregresi táj. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
1690290
10013
310
Bánáty jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, 50×40 cm 1668694
10014
310
Bánfi jelzéssel: Óbuda, olaj, karton, 23,5×33,5 cm
1689246
10015
310
Bányai József (?-?): Erdei patak, olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 24x32 cm
1693930
10016
310
Benczúr jelzéssel: Árvácska. Akvarell, papír, foltos, üvegezett keretben, 23×17 cm 1693932
10017
310
Benczúr jelzéssel: Virág. Akvarell, papír, foltos, üvegezett keretben, 23×17 cm 1691661
10018
310
Bene jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír-karton, keretben, 35×26 cm 1624110
10019
310
K. Bereczky Ildikó (1953-): Ki vagyok én? Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 7/50. Kissé hullámos paszpartuban. 15x23 cm
1625068
10020
310
Berki Viola (1932-2001): Koszovó. Rézkarc, papír, jelzett, 32×40 cm
1661329
10021
310
Beron Gyula (1885-1971): Falu, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×29 cm 1535121
10022
310
Béres Jenő, (1912-1981): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 60 x 80 cm 1665825
10023
310
Blahos Rudolf (1917-1986): Városligeti tó. Rézkarc, karton, jelzett, 24,5×32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF