Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Batári László (1920-1997): Sáregresi táj. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
10012.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bánáty jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, 50×40 cm
10013.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Óbuda, olaj, karton, 23,5×33,5 cm
10014.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bányai József (?-?): Erdei patak, olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 24x32 cm
10015.

Rufpreis:
3 000 HUF

Benczúr jelzéssel: Árvácska. Akvarell, papír, foltos, üvegezett keretben, 23×17 cm
10016.

Rufpreis:
1 600 HUF

Benczúr jelzéssel: Virág. Akvarell, papír, foltos, üvegezett keretben, 23×17 cm
10017.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bene jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír-karton, keretben, 35×26 cm
10018.

Rufpreis:
4 000 HUF

K. Bereczky Ildikó (1953-): Ki vagyok én? Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 7/50. Kissé hullámos paszpartuban. 15x23 cm
10019.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berki Viola (1932-2001): Koszovó. Rézkarc, papír, jelzett, 32×40 cm
10020.

Rufpreis:
8 000 HUF

Beron Gyula (1885-1971): Falu, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×29 cm
10021.

Rufpreis:
2 000 HUF

Béres Jenő, (1912-1981): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 60 x 80 cm
10022.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Blahos Rudolf (1917-1986): Városligeti tó. Rézkarc, karton, jelzett, 24,5×32 cm
10023.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF