Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1690311
10060
310
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Betűvetés, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 34,5×25,5 cm 1691733
10061
310
Gózon jelzéssel: Kompozíció, olaj, farost, hátulján jelzett, 41,5×28,5 cm 1630149
10062
310
Götting jelzéssel: Előadás. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 13×13 cm
1592305
10063
310
40000
1577082
10064
310
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Fekvő női akt. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
1689426
10065
310
Guti Ferenc (1917-?): Esőben - itáliai emlék, olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 19×22,5 cm
1600241
10066
310
Győri Zsolt (1968-): Kert. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm
1637333
10067
310
Hepp Edit (1947-): Egyetem téri templom. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
1674515
10068
310
Hévizy jelzéssel: Dombos vízpart, olaj, karton, 35,5×51 cm 1691503
10069
310
Hincz jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, 25×37 cm 1078887
10070
310
Horváth István: Cigánylány, olaj, farost, jelzett, antik keretben, 28×21 cm
1668728
10071
310
2200
Emil Hütter (1835-1886): Városkép, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 15,5×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF