Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Betűvetés, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 34,5×25,5 cm
10060.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gózon jelzéssel: Kompozíció, olaj, farost, hátulján jelzett, 41,5×28,5 cm
10061.

Rufpreis:
2 000 HUF

Götting jelzéssel: Előadás. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 13×13 cm
10062.

Rufpreis:
4 000 HUF

10063.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Gulyás Dénes (1927-2003): Fekvő női akt. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
10064.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Guti Ferenc (1917-?): Esőben - itáliai emlék, olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 19×22,5 cm
10065.

Rufpreis:
6 000 HUF

Győri Zsolt (1968-): Kert. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm
10066.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hepp Edit (1947-): Egyetem téri templom. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
10067.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hévizy jelzéssel: Dombos vízpart, olaj, karton, 35,5×51 cm
10068.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hincz jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, 25×37 cm
10069.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horváth István: Cigánylány, olaj, farost, jelzett, antik keretben, 28×21 cm
10070.

Rufpreis:
8 000 HUF

Emil Hütter (1835-1886): Városkép, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 15,5×13 cm
10071.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF