Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1690429
10072
310
Ifj. Imre István (1950-): Téli fa. Rézkarc, papír, jelzett, 29×24 cm 1693950
10073
310
Irányi jelzéssel: Erdő részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 33×25 cm
1677550
10074
310
Iványi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 60×48 cm
1599945
10075
310
14000
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) és Prihoda István (1891-1965): József és Putifárné. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×22 cm
1654120
10076
310
Jánosi Sándor (1927-):Virágcsendélet. Színes litográfia, karton, jelzett, 35×19 cm
1548668
10077
310
24000
Joachim Ferenc (1882-1964): Arborétum. Olaj, karton, jelzett, 60×80 cm 1654607
10078
310
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 16x10 cm
1654608
10079
310
1654604
10080
310
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 15x10 cm
1654588
10081
310
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 16,5x10 cm
1654585
10082
310
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 17x10,5 cm
1654580
10083
310
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF