Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Elekfy jelzéssel: 2 db férfi portré, akvarell, papír, 29,5×21 cm
10048.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdei Edit (?-?): Napraforgók üvegvázában, olaj, farost, jelzett, keretben, 30×35 cm
10049.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ék jelzéssel: Férfi portré. Szén , papír, felcsavarva, 66×50 cm
10050.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Nagyméretű rézkarc, papír, jelzett, Üvegezett keretben. Üveg törött. 50x60  cm
10051.

Rufpreis:
12 000 HUF

Faragó jelzéssel: Fekvő nő. Vegyes technika, papír, 14×23 cm
10052.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Farkas jelzéssel: A parkban, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 20,5×29 cm
10053.

Rufpreis:
5 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Kompozíció, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátul Pápai Antal gyűjteményi címkéjével, paszpartuban, 20,5×14,5 cm
10054.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Fáy Dezső (1888-1954): Kéregetés, fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 19×15,5 cm
10055.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ferenczy jelzéssel: Női akt háttal, pasztell, papír, 43×31 cm
10056.

Rufpreis:
6 000 HUF

Freytag Zoltán (1901-1983): Séta, olaj, farost, 39×58 cm
10057.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Gábor jelzéssel: Ülő nő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 49×31 cm
10058.

Rufpreis:
4 000 HUF

Giesecke jelzéssel: Erdei út. Olaj, karton, keretben, 29×24 cm
10059.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF