Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Kondor Béla (1931-1972): Fortuna vincit, rézkarc, papír, utólag jelzett, paszpartuban, 14×10 cm
10120.

Rufpreis:
4 000 HUF
64

Konecsni György (1908-1970): Tihany, rézkarc, papír, jelzett, 29,5×38,5 cm
10121.

Rufpreis:
2 000 HUF

Konok jelzéssel: Buék 1954. Vegyes technika, papír, 10,5×16 cm
10122.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Zene és áldás, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19.5×16.5 cm
10123.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Testek, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm
10124.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Épületek. Színes linómetszet, papír, jelzett a linón, 11×11 cm (4×) egy lapon
10125.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Kós Károly (1883-1977): Népviseletes párok, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 10×10 (4×) cm egy lapon
10126.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Vidéki ház. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 11×11 cm
10127.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Népviseletes pár, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm
10128.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Ábrándozó, linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 16×11,5 cm
10129.

Rufpreis:
2 000 HUF

10130.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kun Sarolta (1990- ): Ébredés, akvarell-tus, papír, jelzett, üvegezett, 40×30 cm
10131.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF