Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Kurz jelzéssel: Férfi portré. Olaj, karton, sérült keretben, 50×40 cm
10132.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Lazetzky Stella (1924 - ) : Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 31×42 cm
10133.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lotz jelzéssel: Puttók, akvarell, paszpartuban, fa keretben, 14,5×22,5 cm
10134.

Rufpreis:
4 000 HUF
15

Lotz jelzéssel: Fekvő akt, ceruza, papír, üvegezett sérült fa keretben, 19×25 cm
10135.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lukács Tibor (1960-): Utolsó vacsora. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos, 29×41 cm
10136.

Rufpreis:
5 000 HUF

Major János (1934-2008): Japánkert a Margitszigeten, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 42×30 cm
10137.

Rufpreis:
10 000 HUF

Makrisz Zizi (1924- ): Csoportban, litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezet fa keretben, 18×15,5 cm
10138.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Frans Masereel (1889-1972): Plus de Pain, papír, fametszet, jelzett a dúcon, 34x24 cm.
10139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Maszelka János (1929-2003): Székely házaspár. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×58 cm
10140.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Márffy jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, 40×30 cm
10141.

Rufpreis:
6 000 HUF

Márffy Ödön (1878-1959): Heverészés, litográfia, papír, utólag jelzett, paszpartuban, 21,5×16,5 cm
10142.

Rufpreis:
8 000 HUF

10143.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF