Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1690308
10132
310
11000
Kurz jelzéssel: Férfi portré. Olaj, karton, sérült keretben, 50×40 cm
1688468
10133
310
Lazetzky Stella (1924 - ) : Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 31×42 cm
1691368
10134
310
Lotz jelzéssel: Puttók, akvarell, paszpartuban, fa keretben, 14,5×22,5 cm 1691400
10135
310
Lotz jelzéssel: Fekvő akt, ceruza, papír, üvegezett sérült fa keretben, 19×25 cm
1686126
10136
310
Lukács Tibor (1960-): Utolsó vacsora. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos, 29×41 cm 1668680
10137
310
Major János (1934-2008): Japánkert a Margitszigeten, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 42×30 cm
1642880
10138
310
4600
Makrisz Zizi (1924- ): Csoportban, litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezet fa keretben, 18×15,5 cm
1693998
10139
310
Frans Masereel (1889-1972): Plus de Pain, papír, fametszet, jelzett a dúcon, 34x24 cm. 1674808
10140
310
Maszelka János (1929-2003): Székely házaspár. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×58 cm 1688717
10141
310
Márffy jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, 40×30 cm 1688622
10142
310
Márffy Ödön (1878-1959): Heverészés, litográfia, papír, utólag jelzett, paszpartuban, 21,5×16,5 cm
1369312
10143
310
Márk Andrea (?-): Napozó angyal. Papírmetszet 3/5, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF