Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Kassák jelzéssel: Kompozició. Tus, papír, üvegezett keretben, 40×27 cm
10108.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kádár Katalin (1951-): Vízparti fák. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10109.

Rufpreis:
1 200 HUF

id. Kátai Mihály (1906-1983): Szélmalom villámfényben, olaj, vászon, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19,5×29,5 cm
10110.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

id. Kátai Mihály (1906-1983): Csónakázók, olaj, vászon, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19×29 cm
10111.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10112.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10113.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
15

Kertész N. László (1943-2002): 5 mű - karikatúra,különböző technikák, mind jelezve, 13×15-17×21 cm
10114.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss jelzéssel: Muskátlis csendélet, olaj, farost, 28,5×26,5 cm
10115.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kling György (1912-1991): Asztali csendélet. Vegyes technika, papír, kis szakadással, 37×29 cm
10116.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kokas jelzéssel: Dombos táj. Tempera, papír, 50×70 cm
10117.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kondor jelzéssel: Teremtés. Kollázs, farost, keretben, 46×61 cm
10118.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Rinascimento, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31,5×46 cm
10119.

Rufpreis:
8 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF