Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 324

Schéner jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost, 24×18 cm
10204.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Asztaltársaság. Olaj, farost, keretben, 70×48 cm
10205.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Schönberger jelzéssel: Kikötött hajók. Pasztell, papír,  28×31 cm
10206.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Ülő női akt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, foltos, 60×40 cm
10207.

Rufpreis:
12 000 HUF

Simon Zoltán (1950-): Pár. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 cm
10208.

Rufpreis:
1 800 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpás, színes linó, papír, jelzett, számozott (28/100), 39×30 cm
10209.

Rufpreis:
1 800 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Sárga táj, olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 25×30,5 cm
10210.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Zöld táj, olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 25×30 cm
10211.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Vízpart. Akvarell, papír, jelzett, 35×49 cm
10212.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sorki Dala Andor (1941-): Emlék. Tus, papír, jelzett, 24×20 cm
10213.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Római part, akvarell, papír, jelzés nélkül, 23×29,5 cm
10214.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbudai utca, tus, papír, jelzés nélkül, 21,5×30 cm
10215.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF