Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1646558
10204
310
Schéner jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost, 24×18 cm
1677553
10205
310
Schönberger jelzéssel: Asztaltársaság. Olaj, farost, keretben, 70×48 cm
1670217
10206
310
Schönberger jelzéssel: Kikötött hajók. Pasztell, papír, 28×31 cm
1691631
10207
310
Schönberger jelzéssel: Ülő női akt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, foltos, 60×40 cm
1616634
10208
310
Simon Zoltán (1950-): Pár. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 cm
1689414
10209
310
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpás, színes linó, papír, jelzett, számozott (28/100), 39×30 cm 1691721
10210
310
Somlai Vilma (1938-2007): Sárga táj, olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 25×30,5 cm 1691716
10211
310
Somlai Vilma (1938-2007): Zöld táj, olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 25×30 cm
1676347
10212
310
Somlai Vilma (1938-2007): Vízpart. Akvarell, papír, jelzett, 35×49 cm
1690395
10213
310
Sorki Dala Andor (1941-): Emlék. Tus, papír, jelzett, 24×20 cm
1693127
10214
310
Sostarics Lajos (1896-1968): Római part, akvarell, papír, jelzés nélkül, 23×29,5 cm 1693130
10215
310
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbudai utca, tus, papír, jelzés nélkül, 21,5×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF