Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1691410
10192
310
Rozsda jelzéssel: Kompozíció, tempera, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17×11,5 cm
1369431
10193
310
1453870
10194
310
50000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kompzició. Olaj, vászon, jelzett, 90×130 cm
1693995
10195
310
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm 1693011
10196
310
Sárkány Kálmán (1885-): Kis hegyi út. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 59×42 cm
1693007
10197
310
Sárkány Kálmán (1885-): Patak. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm
1691606
10198
310
Scheiber jelzéssel: Körhinta. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×44 1693842
10199
310
Scheiber jelzéssel: Harlekin. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm 1693971
10200
310
11000
Scheiber jelzéssel: Kalapos férfi. pasztell, papír, üvegezett keretben, 38×28 cm 1688728
10201
310
Scheiber jelzéssel: Figurák a parkban. Pasztell, papír, 34×47 cm 1689105
10202
310
Scheiber jelzéssel: Lovacskák. Vegyes technika, vászon, keretben, 34×25 cm 1634825
10203
310
Scheiber jelzéssel: Kalapos férfi. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 62×45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF