Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1660419
10276
310
H Kovács jelzéssel: Kiskutya, akvarell, javított, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11×18,5 cm
1663680
10277
310
Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×30 cm
1661416
10278
310
Olvashatatlan jelzéssel: Sályi szőlőtelep, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 25×33 cm
1670274
10279
310
36000
1634699
10280
310
1592386
10281
310
Olvashatatlan jelzéssel: Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×12 cm 1586453
10282
310
Olvashatatlan jelzéssel: Vihar. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17,5×12,5 cm 1592385
10283
310
Olvashatatlan jelzéssel: Budai Vár cca 1920. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×12 cm 1638491
10284
310
Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparti házikó. Olaj, vászon, sérült keretben, 40×50 cm 1638339
10285
310
Olvashatatlan jelzéssel: Bibliai jelenet. Olaj, falemez, keretben, 76×116 cm
1638223
10286
310
Olvashatatlan jelzéssel: Siroki házudvar. Tus, papír, üvegezett keretben, 29×21 cm
1691057
10287
310
Olvashatatlan jelzéssel: Kőhíd. Fametszet, papír, 24×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF