Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

RN jelzéssel: Canal Grande, Trieszt, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 19×11 cm
10193.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rónai jelzéssel: Hölgyek, pasztell, papír, 44×30 cm
10194.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rónai jelzéssel: Vitorlások. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×33 cm
10195.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rudnay jelzéssel: Ház a vízparton, olaj, vászon, fa keretben, 31,5×39,5 cm
10196.

Rufpreis:
6 000 HUF

SA jelzéssel: Birkapásztor lány. Festett üvegkép. keretben, 25×29 cm
10197.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sajdik Ferenc (1930- ): Megjelent karikatúra, vegyes technika, papír, jelzett. Rajz mérete:  20x11 cm
10198.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Scheiber jelzéssel: Gyár. Vegyes technika, papír, keretben, 50×40 cm
10199.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Scheiber jelzéssel: Gitáros, pasztell, papír, 30,5×21,5 cm
10200.

Rufpreis:
6 000 HUF
25

Scheiber jelzéssel: Sokadalom, pasztell, papír, 30,5×24 cm
10201.

Rufpreis:
6 000 HUF
32

Schéner Mihály (1923-2009): Máriának, skicc, tollrajz, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14,5×19,5 cm
10202.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben,  70×50 cm
10203.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

1922 Schima András (Bandi) (1882-1959): XV. Benedek pápa halála. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán ujságcikkel Karton méret 27x17 cm / 1922 Death of Pope Benedict XV. Mixed technique. Cartboard size. 21x17 cm
10204.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF