Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1628524
10193
309
RN jelzéssel: Canal Grande, Trieszt, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 19×11 cm 1685873
10194
309
Rónai jelzéssel: Hölgyek, pasztell, papír, 44×30 cm
1679202
10195
309
Rónai jelzéssel: Vitorlások. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×33 cm
1685927
10196
309
Rudnay jelzéssel: Ház a vízparton, olaj, vászon, fa keretben, 31,5×39,5 cm
1679634
10197
309
SA jelzéssel: Birkapásztor lány. Festett üvegkép. keretben, 25×29 cm 1647446
10198
309
11000
Sajdik Ferenc (1930- ): Megjelent karikatúra, vegyes technika, papír, jelzett. Rajz mérete: 20x11 cm
1679191
10199
309
Scheiber jelzéssel: Gyár. Vegyes technika, papír, keretben, 50×40 cm 1685848
10200
309
Scheiber jelzéssel: Gitáros, pasztell, papír, 30,5×21,5 cm 1685867
10201
309
Scheiber jelzéssel: Sokadalom, pasztell, papír, 30,5×24 cm 1682394
10202
309
Schéner Mihály (1923-2009): Máriának, skicc, tollrajz, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14,5×19,5 cm 1672717
10203
309
50000
Schéner Mihály (1923-2009): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm 1682555
10204
309
1922 Schima András (Bandi) (1882-1959): XV. Benedek pápa halála. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán ujságcikkel Karton méret 27x17 cm / 1922 Death of Pope Benedict XV. Mixed technique. Cartboard size. 21x17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF