RN jelzéssel: Canal Grande, Trieszt, akvarell, papír, üvegezett fa ker... https://www.darabanth.com/de/309-Fernauktion/309.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/RN-jelzessel-Canal-Grande-Trieszt-akvarell-papir-uvegezett-fa-keretben-19C39711-cm~II1628524
1628524
10193
309
Beschreibung: RN jelzéssel: Canal Grande, Trieszt, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 19×11 cm
: tánczos_gábor