Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1552812
10181
309
Pólya Edit (1897-?): Merengő lány. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 52×32 cm
1574848
10182
309
60000
Pólya Edith (1897-?): Felsőbánya, olaj, vászon, díszes fa keretben, 52×59,5 cm 1649176
10183
309
7500
Prihoda István (1891-1965): A kis balerinák. Rézkarc, papír, javított szakadással, jelzett, 42×33 cm 1680215
10184
309
Princz jelzéssel: Süvöltő. Színezett rézkarc, papír, üvegezett sérült keretben, 28×28 cm 1646194
10185
309
Pusztai jelzéssel: Asztali csendélet bendzsóval. Olaj, farost, 30×53 cm
1657506
10186
309
Radnai József (1896-1963): Kert a hegyoldalon. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×34 cm
1649416
10187
309
Rasmussen, Jörgen Lindhardt (1941- ):Lényecske. Színes linó, papír, jelzett, 16×24 cm
1667709
10188
309
Rácz Kálmán (1908-1994): Szarvasbőgés. Olaj, vászon (festék lepattanásokkal), jelzett, 70×100 cm 1587456
10189
309
Remsey jelzéssel: Pipázó az asztalnál. Olaj, karton, 55×43 cm
1681164
10190
309
Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt gitárral, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×15 cm 1681161
10191
309
Rippl-Rónai József (1861-1927): Edvard Grieg, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×22,5 cm 1628526
10192
309
RN jelzéssel: Miramare-kastély, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 13×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF