Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Pólya Edit (1897-?): Merengő lány. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 52×32 cm
10181.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pólya Edith (1897-?): Felsőbánya, olaj, vászon, díszes fa keretben, 52×59,5 cm
10182.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Prihoda István (1891-1965): A kis balerinák. Rézkarc, papír, javított szakadással, jelzett, 42×33 cm
10183.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
20

Princz jelzéssel: Süvöltő. Színezett rézkarc, papír, üvegezett sérült keretben, 28×28 cm
10184.

Rufpreis:
2 000 HUF
25

Pusztai jelzéssel: Asztali csendélet bendzsóval. Olaj, farost, 30×53 cm
10185.

Rufpreis:
3 000 HUF

Radnai József (1896-1963): Kert a hegyoldalon. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×34 cm
10186.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rasmussen, Jörgen Lindhardt (1941- ):Lényecske. Színes linó, papír, jelzett, 16×24 cm
10187.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rácz Kálmán (1908-1994): Szarvasbőgés. Olaj, vászon (festék lepattanásokkal), jelzett, 70×100 cm
10188.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Remsey jelzéssel: Pipázó az asztalnál. Olaj, karton, 55×43 cm
10189.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt gitárral, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×15 cm
10190.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Edvard Grieg, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×22,5 cm
10191.

Rufpreis:
8 000 HUF
39

RN jelzéssel: Miramare-kastély, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 13×21 cm
10192.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF