Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Szeift Béla (1944-2012):Madarak. Vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm.
10229.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Vadászgyík. Vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm.
10230.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Hernyómadár, vegyes technika, papír, jelzett, 30×21 cm
10231.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Díszmadár, vegyes technika, papír, jelzett, 30×21 cm
10232.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Makacs gaz, vegyes technika, papír, jelzett, 30×21 cm
10233.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Ősz, vegyes technika, papír, jelzett, 30×21 cm
10234.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szelle Kálmán (1890-1977): Mobil kikötő. Akvarell, papír, jelzett, 29×30 cm
10235.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szennik György (1923-2007): Zivatar után, rézkarc, papír, jelzett, 29×48,5 cm
10236.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szilárd Klára (1921-): Irén, akvarell, papír, jelzett, 37,5×27,5 cm
10237.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szilárd Klára (1921-): Dombos táj. Színes szitanyomat, papír, jelzett, 31×42 cm
10238.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szilárd Klára (1921- ): Városok, színes szitanyomat, papír, jelzett, számozott (33/75), 38×55,5 cm
10239.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szilárd Klára (1921-): Kíváncsi. Színes szitanyomat, papír, jelzett, 54×36 cm
10240.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF