Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Uitz jelzéssel: Férfi akt székkel. Szén, papír, 66×50 cm
10253.

Rufpreis:
3 000 HUF

Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm
10254.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×24 cm
10255.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Erdei út. Rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm
10256.

Rufpreis:
800 HUF

Vass Tamás (1942-1988): Tó part. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett kertben, 34×44 cm
10257.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
10258.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vén Edit (1937-): Nők kosárral. Festett mázas csempekép, jelzett, keretben, 44x14 cm
10259.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

10260.

Rufpreis:
3 000 HUF

Walter Grössl (1923-2006): Waldlerpaar bei Kollnburg um 1810, rézkarc, papír, jelzett, 25×18 cm
10262.

Rufpreis:
2 800 HUF

Weisz Zsuzsa (1925-): Árvíz a földeken. Rézkarc, papír, jelzett 30x40 cm
10263.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wiettinghoff Evald (1826-1882): Relief portré 1865. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 35×35 cm
10264.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Rembrandt házában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×26 cm
10265.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF