Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1680049
10253
309
Uitz jelzéssel: Férfi akt székkel. Szén, papír, 66×50 cm
1453201
10254
309
Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm 1649264
10255
309
Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×24 cm
1593537
10256
309
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Erdei út. Rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm 1558141
10257
309
Vass Tamás (1942-1988): Tó part. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett kertben, 34×44 cm 1663869
10258
309
Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm
1680637
10259
309
Vén Edit (1937-): Nők kosárral. Festett mázas csempekép, jelzett, keretben, 44x14 cm 1545429
10260
309
Vincze Győző (1925-2001): Spilt. Tus, papír, jelzett, foltos, 29×40 cm 1658722
10262
309
Walter Grössl (1923-2006): Waldlerpaar bei Kollnburg um 1810, rézkarc, papír, jelzett, 25×18 cm
1629085
10263
309
Weisz Zsuzsa (1925-): Árvíz a földeken. Rézkarc, papír, jelzett 30x40 cm
1645000
10264
309
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Relief portré 1865. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 35×35 cm
1680291
10265
309
Zádor István (1882-1963): Rembrandt házában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF