Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1587039
10205
309
30000
Simon János György (1894-1968): Autor d'un bec de gaz [Egy gázlámpa körül]. Dessins a la pointe sur verre. Párizs, 1925. 11 db üvegkarc, papír, jelzettek, foltos mappában, 13×18 cm
1549920
10206
309
Sinda Nándor (1893-?): Régi konyha. Olaj, falemez, jelzett, antik keretben, 25×35 cm 1653941
10207
309
Scultéty Éva (1917-2001): Vízparti táj, rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm.
1678375
10208
309
Somlai Vilma (1938-2007): Katona portrék. Szén, papír, jelzés nélkül, hátoldalán hagyatéki pecsét,33×48 cm 1678369
10209
309
Somlai Vilma (1938-2007): Idős hölgy portréja. Pasztell, papír, hátoldalán jelzett, szakadással, 42×30 cm 1663847
10210
309
1640910
10211
309
Somlai Vilma (1938-2007): Nyárvégi mozgásban. Akvarell, papír, jelzett, 33×48 cm
1680482
10212
309
Somlai Vilma (1938-2007): Tél. Színes linó, papír, jelzett, számozott (4/100), 18×23 cm 1644955
10213
309
Somlai Vilma (1938-2007): Gesztenye. Színes linó, papír, jelzett, 47×34 cm
1629268
10214
309
40000
1680210
10215
309
Storno jelzéssel: Wimpacz. Rézkarc, papír, keretben, 10×13,5 cm
1495390
10216
309
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF