Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Simon János György (1894-1968): Autor d'un bec de gaz [Egy gázlámpa körül]. Dessins a la pointe sur verre. Párizs, 1925. 11 db üvegkarc, papír, jelzettek, foltos mappában, 13×18 cm
10205.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sinda Nándor (1893-?): Régi konyha. Olaj, falemez, jelzett, antik keretben, 25×35 cm
10206.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Scultéty Éva (1917-2001): Vízparti táj, rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm.
10207.

Rufpreis:
1 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Katona portrék. Szén, papír, jelzés nélkül,  hátoldalán hagyatéki pecsét,33×48 cm
10208.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Idős hölgy portréja. Pasztell, papír, hátoldalán jelzett, szakadással, 42×30  cm
10209.

Rufpreis:
3 000 HUF

10210.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Nyárvégi mozgásban. Akvarell, papír, jelzett, 33×48 cm
10211.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Tél. Színes linó, papír, jelzett, számozott (4/100), 18×23 cm
10212.

Rufpreis:
1 400 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Gesztenye. Színes linó, papír, jelzett, 47×34 cm
10213.

Rufpreis:
1 200 HUF

10214.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Storno jelzéssel: Wimpacz. Rézkarc, papír, keretben, 10×13,5 cm
10215.

Rufpreis:
2 000 HUF

10216.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF