Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1549687
10302
309
Jelzés nélkül: Mosó nők. Olaj, karton, keretben, 35×49 cm 1657524
10303
309
Jelzés nélkül: Falusi ház. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×24 cm
1657522
10304
309
Jelzés nélkül: Telefonvezeték-oszlop. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×36 cm
1565052
10305
309
Jelzés nélkül: Katona. Kollázs, karton, 63×43 cm 1686120
10306
309
Jelzés nélkül: Lánchíd Ikarusz busszal. Rézkarc, selyem, papír, 8,5x12 cm
1680495
10307
309
Jelzés nélkül: Tájkép. Olaj, karton, 70×50 cm
1680735
10308
309
Jelzés nélkül: Tájkép. Akvarell papír, 26x33 cm 1678432
10309
309
80000
Jelzés nélkül: Bieder kislány portré cca 1850. Olaj, vászon, antik keretben, 47×35 cm
1679631
10310
309
Jelzés nélkül: Lengyel betlehemezők. Festett üvegkép. keretben, 23×26 cm 1680109
10311
309
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×29,5 cm 1680108
10312
309
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×29,5 cm 1680107
10313
309
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF