Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1619839
10290
309
100
Jelzés nélkül: Hazafelé. Rézkarc, papír, kis szakadással, 18×23 cm 1681170
10291
309
Jelzés nélkül: Akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, 15,5×20,5 cm 1682540
10292
309
Jelzés nélkül: Divatrajzok. 13 db, pauszpapír, vegyes technika, 31x24 cm 1684208
10293
309
Jelzés nélkül: Tengerparti életképek, 5 db. Olaj, farost, fa keretben, 8x11 cm 1683721
10294
309
Jelzés nélkül: Pornográf grafika, 2 db. Vegyes technika, papír, 23×17 cm 1680509
10295
309
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, karton, 19x16,5 cm
1628543
10296
309
4600
Jelzés nélkül: Téli vadászat, olaj, farost, 76×57 cm 1646205
10297
309
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Tempera, papír, üvegezett keretben, 45×34 cm 1569166
10298
309
Jelzés nélkül: Harcban, linó, papír, 32×44 cm
1569172
10299
309
Jelzés nélkül: Elvezetve, linó, papír, 42×60 cm
1524518
10300
309
Jelzés nélkül: Stockholm, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 46×34 cm
1573746
10301
309
Jelzés nélkül: Black out. Kollázs, papír, üvegezett keretben, 23×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF