Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Szlavkovszky jelzéssel: Isztambul, olaj, farost, 50×40 cm
10241.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szőnyi jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 66×46 cm
10242.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Freskó részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29,5×44,5 cm
10243.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Szőnyi István (1894-1960): Itatás. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 13×20 cm
10244.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sztelek Norbert (1884-1956): Erdőrészlet, olaj, vászon, fa keretben, 59×39 cm
10245.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szüle Péter (1886-1944): Öltözködő aktok. Olaj, vászon, jelzés nélkül,  68×55 cm
10246.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Szűcs János (1917-1995): Ősz, olaj, farost, jelzett, hátulján dedikációval, fa keretben, 49×59,5 cm
10247.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Erdő részlet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 80×60 cm
10248.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Tulipán László (1943-2007): Tank. Rézkarc, papír, jelzett, 21×41 cm
10249.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tutek jelzéssel: Utca részlet. Akvarell színezett ofszet, papír, 25×16 cm
10250.

Rufpreis:
4 000 HUF

Túry Mária (1930-1992): Őszi hangulat. Színes rézkarc, papír, jelzett, 24×28 cm
10251.

Rufpreis:
3 000 HUF

Túry Mária (1930-1992): Gyümölcsöstál. Rézkarc, papír, jelzett, 30×24 cm
10252.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF