Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1632806
10241
309
Szlavkovszky jelzéssel: Isztambul, olaj, farost, 50×40 cm 1657812
10242
309
Szőnyi jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 66×46 cm 1552967
10243
309
90000
Szőnyi István (1894-1960): Freskó részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29,5×44,5 cm
1682817
10244
309
Szőnyi István (1894-1960): Itatás. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 13×20 cm 1627502
10245
309
24000
Sztelek Norbert (1884-1956): Erdőrészlet, olaj, vászon, fa keretben, 59×39 cm 1549521
10246
309
65000
Szüle Péter (1886-1944): Öltözködő aktok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 68×55 cm
1612769
10247
309
Szűcs János (1917-1995): Ősz, olaj, farost, jelzett, hátulján dedikációval, fa keretben, 49×59,5 cm 1636921
10248
309
38000
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Erdő részlet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 80×60 cm
1556266
10249
309
Tulipán László (1943-2007): Tank. Rézkarc, papír, jelzett, 21×41 cm 1680469
10250
309
Tutek jelzéssel: Utca részlet. Akvarell színezett ofszet, papír, 25×16 cm 1664615
10251
309
Túry Mária (1930-1992): Őszi hangulat. Színes rézkarc, papír, jelzett, 24×28 cm
1568758
10252
309
Túry Mária (1930-1992): Gyümölcsöstál. Rézkarc, papír, jelzett, 30×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF