Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Frans Masereel (1889-1972): Ment a hűtlen nehéz fejjel..., fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 11×13 cm
10145.

Rufpreis:
1 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Gengszterek, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 10,5×13 cm
10146.

Rufpreis:
800 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Éhezők, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 10,5×13 cm
10147.

Rufpreis:
800 HUF

Maszelka János (1929 - 2003): Hegyoldal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×57 cm
10148.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10149.

Rufpreis:
12 000 HUF

Márkus Imre (1872-?): Önarckép ülő akttal 1941. Vegyes technika, papír, jelzett, 42×30 cm
10150.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10151.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Márton jelzéssel: Emlékek. Kollázs, karton, üvegezett keretben, 26×37 cm
10152.

Rufpreis:
2 000 HUF

MCP jelzéssel: 7 db különféle grafika, szén, papír, 11x10 és 16x13 cm közti méretben
10153.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Mednyánszky jelzéssel: Őszi táj, olaj, vászon, fa keretben, 24×37,5 cm
10154.

Rufpreis:
12 000 HUF

Medveczky jelzéssel: Virág csendélet, olaj, farost, fa keretben, 33,5×33,5 cm
10155.

Rufpreis:
8 000 HUF

Merk jelzéssel: Titkos sziget. Olaj, falemez, 65×77 cm
10156.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF