Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1651621
10145
309
Frans Masereel (1889-1972): Ment a hűtlen nehéz fejjel..., fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 11×13 cm
1662139
10146
309
Frans Masereel (1889-1972): Gengszterek, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 10,5×13 cm
1662137
10147
309
Frans Masereel (1889-1972): Éhezők, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 10,5×13 cm
1674803
10148
309
Maszelka János (1929 - 2003): Hegyoldal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×57 cm 1636937
10149
309
1552769
10150
309
26000
Márkus Imre (1872-?): Önarckép ülő akttal 1941. Vegyes technika, papír, jelzett, 42×30 cm 1552787
10151
309
40000
1663094
10152
309
Márton jelzéssel: Emlékek. Kollázs, karton, üvegezett keretben, 26×37 cm
1684691
10153
309
MCP jelzéssel: 7 db különféle grafika, szén, papír, 11x10 és 16x13 cm közti méretben 1685923
10154
309
Mednyánszky jelzéssel: Őszi táj, olaj, vászon, fa keretben, 24×37,5 cm 1685915
10155
309
Medveczky jelzéssel: Virág csendélet, olaj, farost, fa keretben, 33,5×33,5 cm
1632548
10156
309
Merk jelzéssel: Titkos sziget. Olaj, falemez, 65×77 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF