Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1644810
10120
309
Konecsni György (1908-1970): Komlós. Rézkarc, papír, jelzett, szélén szakadással, üvegezett keretben, 29×39 cm 1681173
10121
309
Kondor Béla (1931-1972): Siratás, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15,5x12,5 cm 457049
10122
309
Kondor Béla (1931-1972): Bezárva, fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm 1420480
10124
309
Kormos Balázs (1976-2014): Az éltető erő. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm
1661417
10125
309
Koronczy jelzéssel: Tárgyak. Vegyes technika, papír, 28×20 cm (7×)
1632809
10126
309
Kovács jelzéssel: Gyümölcsös csendélet, olaj, vászon, fa keretben, 36×45,5 cm 1577342
10127
309
14000
Kováts Nagy Ira (1921-): Split. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×54 cm
1651626
10128
309
Kozma Lajos (1884-1948): Bűnbocsánat, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, kartonra ragasztva, 9×7,5 cm 1651630
10129
309
Kozma Lajos (1884-1948): Menyasszonytánc, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, kartonra ragasztva, 13×11 cm
1618225
10130
309
Kónya Zoltán (1891-?): Emlékezésül, Popelka János műszaki főtanácsos úrnak. Vegyes technika, papír, jelzett, 17×24 cm.
1627612
10131
309
Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, színezett rézkarc, jelzett a rézkarcon, papír, foltos, 31x22,5 cm. Munkácsy Mihály után Kórusz József 1953.
1680476
10132
309
Kós Károly (1883-1977): Népviseletes pár, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF