Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1680085
10072
309
Frank jelzéssel: Galagonya. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 56×40 cm 1661343
10073
309
Frank jelzéssel: Kalapos hölgy az asztalnál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 38×28 cm
1550168
10074
309
80000
1520675
10075
309
1552880
10076
309
80000
Gadányi Jenő (1896-1960): Női portré 1924. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 42×32 cm
1679366
10077
309
Gácsi Mihály (1926-1987):Falu télen, színes linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 27×37 cm 1644734
10078
309
Gebhardt Béla (1901-1990): Kollegina (karikatúra). Színes ceruza, papír, jelzett, 24×17 cm
1640328
10079
309
Gimes Lajos (1886-1945): Interieur. Rézkarc, papír, foltos, üvegezett keretben, 17×13 cm
1682467
10080
309
Glatz Oszkár (1862-1958) - Prihoda István (1891-1956): Fonás, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38,5×28,5 cm
1612771
10081
309
Goffredi jelzéssel: Tengeren, olaj, vászon, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×38,5 cm
1652754
10082
309
Görög Rezső (1930-): Május. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 28×46 cm 1661270
10083
309
14000
Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 68×58 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF