Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1682484
10048
309
Dékány Ágoston (1948-2015): Ásatás, litográfia, papír, jelzett, számozott (15/3), 43×58 cm
1662535
10049
309
Déry T. 1943. Jelzéssel: 3 db Hummel stílusú kép, Ceruza, papír. paszpartuban / Hummel style graphics 17x15 cm
1604695
10050
309
Diener jelzéssel: Sárga villamos. Pasztell, papír, jelzett, foltos, szakadásokkal, 40×57 cm 1658582
10051
309
Deim Pál (1932- ): Visegrád, rézkarc, papír, jelzett, restaurált, 29×39,5 cm
1568247
10052
309
Diener jelzéssel: Szajna part. Pasztell, papír, 30×43 cm 1682345
10053
309
11000
Diószegi Balázs (1914-1999): Család, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 42,5×29,5 cm
1682355
10054
309
11000
Diószegi Balázs (1914-1999): Gondolkodó, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 42×30 cm
1679205
10055
309
Egry jelzéssel: Dombok. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×44 cm
1679212
10056
309
Egry jelzéssel: Vízpart. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×39 cm
1613063
10057
309
Egyed László (1953-): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, foltos, jelzett, 28×35 cm
1661354
10058
309
Ék jelzéssel: Férfi portré. Olaj, karton, 59×41 cm 1056438
10059
309
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF