Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Holló jelzéssel: Női akt, olaj, papír, 82×59,5 cm
10096.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horváth jelzéssel: Tanilány rajz. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 50×38 cm
10097.

Rufpreis:
5 000 HUF

Iglay József (1905-1980): Vízpart, akvarell, papír, jelzés nélkül, kétoldalas, 36×53 cm
10098.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ifj. Imre István (1950-) 2 db rézkarca: Tiszapart+Liget, rézkarc, papír, jelzett, számozott, felcsavar, gyűrött, 29x24 cm és 24x19 cm.
10099.

Rufpreis:
1 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Fiú. Szitanyomat, papír. Jelzett, 45x30 cm
10100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jankowsky jelzéssel: Tóparti kastély. Olaj, vászon, kis lyukkal a vásznon, 73×99,5 cm
10101.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Jaschik Álmos (1885-1950): Levétel a keresztről, fametszet, papír, jelzés nélkül, 10×12 cm
10102.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jándi jelzéssel: Faluhatár. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×35 cm
10103.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10104.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kandó László (1886-1952): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, 44×60 cm
10105.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Karátson Edvin (1934-): Folyóparti házak. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×25 cm
10106.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kass jelzéssel: Női akt, tus-ceruza, papír, 30×21 cm
10107.

Rufpreis:
2 000 HUF
33

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF