Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1685958
10096
309
Holló jelzéssel: Női akt, olaj, papír, 82×59,5 cm
1550207
10097
309
Horváth jelzéssel: Tanilány rajz. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 50×38 cm 1605144
10098
309
Iglay József (1905-1980): Vízpart, akvarell, papír, jelzés nélkül, kétoldalas, 36×53 cm 1654831
10099
309
Ifj. Imre István (1950-) 2 db rézkarca: Tiszapart+Liget, rézkarc, papír, jelzett, számozott, felcsavar, gyűrött, 29x24 cm és 24x19 cm. 1629104
10100
309
Iván Szilárd (1912-1988): Fiú. Szitanyomat, papír. Jelzett, 45x30 cm
1680001
10101
309
140000
Jankowsky jelzéssel: Tóparti kastély. Olaj, vászon, kis lyukkal a vásznon, 73×99,5 cm 1681156
10102
309
Jaschik Álmos (1885-1950): Levétel a keresztről, fametszet, papír, jelzés nélkül, 10×12 cm
1679210
10103
309
Jándi jelzéssel: Faluhatár. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×35 cm
1378256
10104
309
Kaldor jelzéssel: Velence, reklámterv, akvarell, papír, 24×16,5 cm 1573551
10105
309
44000
Kandó László (1886-1952): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, 44×60 cm 1657069
10106
309
11000
Karátson Edvin (1934-): Folyóparti házak. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×25 cm 1685838
10107
309
Kass jelzéssel: Női akt, tus-ceruza, papír, 30×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF