Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Katona jelzéssel: Tengerszem. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm
10108.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10109.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kássa Gábor (1893-1961): Zuglói piac részlet. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 28×38 cm
10110.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kelemen Éva (?-?): Akkordok, olaj, farost, keretben, 49×43 cm
10111.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kéri Imre (1945-): Hóvihar a faluban. Olaj, farost, jelzett, 50×60 cm
10112.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Terézia (1928-): Gitározó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 1914 cm
10114.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koch Vilmos (1927-2006): Alföld, olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
10115.

Rufpreis:
8 000 HUF

10116.

Rufpreis:
5 000 HUF

10117.

Rufpreis:
5 000 HUF

10118.

Rufpreis:
1 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Tihanyban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
10119.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF