Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1595586
10108
309
11000
Katona jelzéssel: Tengerszem. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm
1552719
10109
309
32000
1552538
10110
309
28000
Kássa Gábor (1893-1961): Zuglói piac részlet. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 28×38 cm
1552450
10111
309
Kelemen Éva (?-?): Akkordok, olaj, farost, keretben, 49×43 cm 1562485
10112
309
22000
Kéri Imre (1945-): Hóvihar a faluban. Olaj, farost, jelzett, 50×60 cm
1565854
10113
309
1680284
10114
309
Kiss Terézia (1928-): Gitározó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 1914 cm
1628532
10115
309
Koch Vilmos (1927-2006): Alföld, olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1565876
10116
309
1549925
10117
309
1584623
10118
309
1672361
10119
309
Konecsni György (1908-1970): Tihanyban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF