Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1591634
10084
309
Gyenes jelzéssel: Sejtelem. Pasztell, papír, keretben, 36×30 cm
1654815
10085
309
Gyenges Gitta hagyatéki jelzéssel: Vázlatok, papír, ceruza, 22.5x28.5 cm 1654812
10086
309
Gyenges Gitta hagyatéki jelzéssel: Vázlatok, papír, ceruza, 20x27 cm 1573505
10087
309
80000
Gyurkovics Károly (1810-1872) : Idős hölgy képmása 1869. Olaj, vászon, jelzett, sérült antik kertben, 79×63 cm 1680642
10088
309
11000
Hajósy Mónika (1953-): Mókázó gyerekek. Olaj, farost, jelzett, 56×65 cm 1642209
10089
309
Harmath Sándor (?-?): Sikátor, olaj, farost, hátoldalon jelzett, 61×40 cm
1644718
10090
309
Hepp Edit (1947-): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 28×19 cm
1632801
10091
309
3800
Herman Lipót (1884-1972): Komjáti után: Vándorlók, színezett rézkarc, papír, jelzett, 40×48 cm 1651610
10092
309
Herman Lipót (1884-1972) erotikus nyomat,24×29 cm 1568244
10093
309
Hincz jelzéssel: Jelek. Olaj, falemez, sérült, 47×79 cm
1666292
10094
309
Hincz jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, 56×42 cm
1685959
10095
309
Holló jelzéssel: Női akt, olaj, papír, 82×59,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF