Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1680477
10133
309
Kós Károly (1883-1977): Pihenő juhász. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm
1568537
10134
309
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Gondolatok. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×26 cm
1660817
10135
309
Kriskó Péter (?-): Csodálkozó Vénusz. Olaj, farost, jelzett, keretben, 35×25 cm
1595584
10136
309
11000
Krizsán jelzéssel: Kunyhó a havas csúcsoknál. Olaj, farost, keretben, 52×82 cm
1383685
10137
309
Krón Béla (1884-1965): Hamburg. Rézkarc, papír (foltos), jelzett, üvegezett keretben, 9×13,5 cm 1594105
10138
309
Kurucz jelzéssel: Házak. Olaj, vászon, 26×38 cm
1662763
10139
309
Laki Ida (1921-2015): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×30 cm 1628496
10140
309
B. Lazetzky Stella (?-?): Madarak a vízparton, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 29×38,5 cm
1643934
10141
309
Leidl jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, farost, 35×24 cm 1678435
10142
309
Lukács Tibor (1960-): Utolsó vacsora. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos, 29×41 cm 1661259
10143
309
Marosán jelzéssel: Félig üres vagy teli pohár. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×50 cm
1651623
10144
309
Frans Masereel (1889-1972): Fedetlen keblek, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 11×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF