Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Kós Károly (1883-1977): Pihenő juhász. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm
10133.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Gondolatok. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×26 cm
10134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kriskó Péter (?-): Csodálkozó Vénusz. Olaj, farost, jelzett, keretben, 35×25 cm
10135.

Rufpreis:
4 000 HUF

Krizsán jelzéssel: Kunyhó a havas csúcsoknál. Olaj, farost, keretben, 52×82 cm
10136.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10137.

Rufpreis:
800 HUF

Kurucz jelzéssel: Házak. Olaj, vászon, 26×38 cm
10138.

Rufpreis:
2 000 HUF

Laki Ida (1921-2015): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×30 cm
10139.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
9

B. Lazetzky Stella (?-?): Madarak a vízparton, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 29×38,5 cm
10140.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Leidl jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, farost, 35×24 cm
10141.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lukács Tibor (1960-): Utolsó vacsora. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos, 29×41 cm
10142.

Rufpreis:
4 000 HUF

Marosán jelzéssel: Félig üres vagy teli pohár. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×50 cm
10143.

Rufpreis:
6 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Fedetlen keblek, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 11×13 cm
10144.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF