Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1680733
10157
309
Mihálovits jelzéssel: Aktok. Olaj, vászon. Jelzett 35x31 cm 1633731
10158
309
Moldován Gyula (1953-): Székelykapu. Olaj-pasztell, karton, jelzett, keretben, 21×15 cm
1682107
10159
309
Molnár C. Pál (1894-1981): Uralkodónő és apáca. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 10×16 cm 1682112
10160
309
Molnár C. Pál (1894-1981): Utca részlet. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 15×10 cm 1681175
10161
309
Molnár C. Pál (1894-1981): Szerzetesek, fametszet, papír, jelzés nélkül, 8×11 cm 1681176
10162
309
Molnár C. Pál (1894-1981): Udvarlás, fametszet, papír, jelzés nélkül, 17×20,5 cm 1679181
10163
309
Monostori jelzéssel: Műteremben. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×19 cm
1661393
10164
309
MT jelzéssel: Sárga ház a domboknál. Akvarell, papír, 31×44 cm
1627489
10165
309
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzett, szélein sérült, 29×20 cm
1646148
10166
309
Németh jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, karton, 36×23 cm
1640887
10167
309
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Négy akt, tempera, habszivacs, jelzés nélkül, 65×97 cm
1640806
10168
309
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Csoportlép. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×67 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF