Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Mihálovits jelzéssel: Aktok. Olaj, vászon. Jelzett 35x31 cm
10157.

Rufpreis:
12 000 HUF

Moldován Gyula (1953-): Székelykapu. Olaj-pasztell, karton, jelzett, keretben, 21×15 cm
10158.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Uralkodónő és apáca. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 10×16 cm
10159.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Utca részlet. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 15×10 cm
10160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Szerzetesek, fametszet, papír, jelzés nélkül, 8×11 cm
10161.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Udvarlás, fametszet, papír, jelzés nélkül, 17×20,5 cm
10162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Monostori jelzéssel: Műteremben. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×19 cm
10163.

Rufpreis:
4 000 HUF

MT jelzéssel: Sárga ház a domboknál. Akvarell, papír, 31×44 cm
10164.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzett, szélein sérült, 29×20 cm
10165.

Rufpreis:
6 000 HUF

Németh jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, karton, 36×23 cm
10166.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Négy akt, tempera, habszivacs, jelzés nélkül, 65×97 cm
10167.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Csoportlép. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×67 cm
10168.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF