Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes város. Akvarell, karton, jelzett, hajtott, 27×59 cm
10169.

Rufpreis:
12 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Vízpart, olaj, vászon, fa keretben, 37,5×45 cm
10170.

Rufpreis:
8 000 HUF

Novák jelzéssel: San Remo. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
10171.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Nyári Lóránt (1928-1982): Tatai tó. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 30x39 cm
10172.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nyergesi jelzéssel: Önarckép, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20×13 cm
10173.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Orbán jelzéssel: Virág csendélet, olaj, farost, fa keretben, 29×39 cm
10174.

Rufpreis:
8 000 HUF

Orvos András (1939-): Árterület. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×70 cm
10175.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Patkó jelzéssel: Férfi akt, vegyes technika, papír, 30×21 cm
10176.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

Portik Sándor (1959-): Gémes kút. Színes linómetszet, papír, jelzett, 13,5×10 cm
10177.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pócs jelzéssel: Város. Kollázs, farost, lyukkal, keretben, 22×42 cm
10178.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pólya jelzéssel: Inas. Olaj, karton, keretben, 42×28 cm
10179.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pólya jelzéssel: Bányász emléklap terv, vegyes technika, papír, 30×38,5 cm
10180.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF