Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1640758
10169
309
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes város. Akvarell, karton, jelzett, hajtott, 27×59 cm
1685893
10170
309
Neogrády jelzéssel: Vízpart, olaj, vászon, fa keretben, 37,5×45 cm
1679404
10171
309
30000
Novák jelzéssel: San Remo. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
1679416
10172
309
Nyári Lóránt (1928-1982): Tatai tó. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 30x39 cm 1658590
10173
309
Nyergesi jelzéssel: Önarckép, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20×13 cm
1685909
10174
309
Orbán jelzéssel: Virág csendélet, olaj, farost, fa keretben, 29×39 cm
1682192
10175
309
28000
Orvos András (1939-): Árterület. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×70 cm
1685880
10176
309
Patkó jelzéssel: Férfi akt, vegyes technika, papír, 30×21 cm 1606348
10177
309
Portik Sándor (1959-): Gémes kút. Színes linómetszet, papír, jelzett, 13,5×10 cm 1616381
10178
309
Pócs jelzéssel: Város. Kollázs, farost, lyukkal, keretben, 22×42 cm
1678731
10179
309
Pólya jelzéssel: Inas. Olaj, karton, keretben, 42×28 cm
1685887
10180
309
Pólya jelzéssel: Bányász emléklap terv, vegyes technika, papír, 30×38,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF