Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1538361
10266
309
Zádor István (1882-1963): Aratás után. Litográfia, papír, jelzett, 25×35 cm 1615895
10267
309
3800
Zádor István (1882-1963): Aratás után. Rézkarc, papír, jelzett, 27×35 cm
1662981
10268
309
28000
Zorkóczy jelzéssel: Nyár a mezőn. Olaj, vászon, keretben, 63×95 cm
1565802
10269
309
Zórád jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, 48×62 cm 1685935
10270
309
Zórád jelzéssel: Kocsizók, 2 db, kartonra ragasztva, 13,5×19,5 cm
1538306
10271
309
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 60×40 cm 1507297
10272
309
Olvashatatlan jelzéssel: Tundra. Olaj, karton, keretben, 30×42 cm
1661862
10273
309
Olvashatatlan jelzéssel: Veste Coburg. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 12×9 cm
1680185
10274
309
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Telihold. Olaj, farost, 20x25 cm 1668767
10275
309
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Este / Abend, rézkarc, papír, 22×30 cm 1683364
10276
309
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Kutyával a parton. Olaj, farost, 30x40 cm 1680449
10277
309
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Akvarell-tus, papír, 25×36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF