Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1683535
10278
309
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré 1936. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×25 cm 1682529
10279
309
Olvashatatlan jelzéssel: It's my world, rézkarc, papír, 15,5×23,5 cm 1612780
10280
309
Olvashatatlan jelzéssel: Keresztmetszet, tus, papír, paszpartuban, 40,5×26 cm
1658576
10281
309
Olvashatatlan jelzéssel: Gaming-Pfarrkirche, rézkarc, papír, 14,5×9 cm
1649356
10282
309
Olvashatatlan jelzéssel: Tengerparti kunyhók. Akvarell, papír, 23×41 cm
1632817
10283
309
Olvashatatlan jelzéssel: Búcsúzás, olaj, fa, keretben, 14,5×28,5 cm 1603353
10284
309
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portréja 1947, olaj, vászon, fa keretben, 32×24,5 cm 1615896
10285
309
Olvashatatlan jelzéssel: Patakpartján. Rézkarc, papír, 19×29 cm 1553287
10286
309
Olvashatatlan jelzéssel: 2 db tus rajz, papír, üvegezett keretben 29×23 cm (2×)
1685933
10287
309
Olvashatatlan jelzéssel: Cicák, olaj, farost, keretben, 41,5×48,5 cm
1680228
10288
309
Olvashatatlan jelzéssel: Hófedte házak. Színes litográfia, papír, üvegezett keretben, 27×23 cm 1680736
10289
309
Olvashatatlan jelzéssel: Akvarell papír, 35x18 cm Üevegezett keretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF