Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1681151
10036
309
Bortnyik Sándor (1893-1976): Kezeket fel!, linó, papír, utólag jelzett, paszpartuban, 14×10,5 cm 1678217
10037
309
Bosznay jelzéssel: Gellérthegy. Olaj, falemez, keretben, 15×22 cm 1685903
10038
309
Börcsök jelzéssel: Falusi ház, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 29×20 cm
1661092
10039
309
Börtsök jelzéssel: Erdős dombok. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×16 cm
1678158
10040
309
44000
Brettschneider jelzéssel: Kisasszony a szabadban.Olaj, vászon, jelzett, keretben, 63×50 cm
1679930
10041
309
110000
Burza jelzéssel: Téli utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 38×50 cm
1682422
10042
309
Chyczy jelzéssel: Táncosnő, vegyes technika, selyem, üvegezett fa keretben, 35,5×27 cm
1685826
10043
309
Czóbel jelzéssel: Vázlatrajz, tus, papír, 30×21 cm 1663961
10044
309
Csanády András (1929- ): A szilvásból lenézve. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
1576781
10045
309
30000
Csáky Lajos (1950-): Holtág. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
1658561
10046
309
2200
Csillag József (1894-1977): Kapualj, rézkarc, papír, jelzett, 24×16 cm
1682481
10047
309
Dékány Ágoston (1948-2015): Portéka, litográfia, papír, jelzett, számozott (21/19), 48×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF