Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 313

Bortnyik Sándor (1893-1976): Kezeket fel!, linó, papír, utólag jelzett, paszpartuban, 14×10,5 cm
10036.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bosznay jelzéssel: Gellérthegy. Olaj, falemez, keretben, 15×22 cm
10037.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Börcsök jelzéssel: Falusi ház, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 29×20 cm
10038.

Rufpreis:
5 000 HUF

Börtsök jelzéssel: Erdős dombok. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×16 cm
10039.

Rufpreis:
3 000 HUF

Brettschneider jelzéssel: Kisasszony a szabadban.Olaj, vászon, jelzett, keretben, 63×50 cm
10040.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Burza jelzéssel: Téli utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 38×50 cm
10041.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Chyczy jelzéssel: Táncosnő, vegyes technika, selyem, üvegezett fa keretben, 35,5×27 cm
10042.

Rufpreis:
4 000 HUF

Czóbel jelzéssel: Vázlatrajz, tus, papír, 30×21 cm
10043.

Rufpreis:
2 000 HUF
29

Csanády András (1929- ): A szilvásból lenézve. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10044.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csáky Lajos (1950-): Holtág. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
10045.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Csillag József (1894-1977): Kapualj, rézkarc, papír, jelzett, 24×16 cm
10046.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dékány Ágoston (1948-2015): Portéka, litográfia, papír, jelzett, számozott (21/19), 48×60 cm
10047.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF