1922 Schima András (Bandi) (1882-1959): XV. Benedek pápa halála. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán ujságcikkel Karton méret 27x17 cm / 1922 Death of Pope Benedict XV. Mixed technique. Cartboard size. 21x17 cm