Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 551

Molnár C. Pál (1894-1981): Lóverseny, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, 30×21 cm
10276.

Rufpreis:
1 200 HUF
29

Nagy jelzéssel: Profilos csendélet. Kréta, papír, szakadással, 70×49 cm
10277.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy jelzéssel: Ülő férfi. Tempera, papír, 49×35 cm
10278.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy B. István(1933-2006): Idill. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm
10279.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Nagy Ignác (1866-?): Kilátás a hegyről. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 26×35 cm
10280.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Nagy József (?-?): Téli tanya, olaj, farost, jelzett, keretben, 27,5×58,5 cm
10281.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Nagy Vince (1939-): Kodály Zoltán. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán, üvegezett keretben, 6×5 cm
10282.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Vince (1939-): Uszály a Dunán. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán, üvegezett keretben, 6×5 cm
10283.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nechánszky József (1936-): Korondi házak. Rézkarc, papír, jelzett, 17×23 cm
10284.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Neogrády jelzéssel: Libák az udvaron. Olaj, karton, 26×35 cm
10285.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Neogrády jelzéssel: Téli patakpart. Tempera, karton, 40×50 cm
10286.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Neogrády jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, keretben, 58×80 cm
10287.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF