Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1645801
10276
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Lóverseny, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, 30×21 cm 1609808
10277
305
Nagy jelzéssel: Profilos csendélet. Kréta, papír, szakadással, 70×49 cm
1619900
10278
305
Nagy jelzéssel: Ülő férfi. Tempera, papír, 49×35 cm
1641187
10279
305
26000
Nagy B. István(1933-2006): Idill. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm
1649070
10280
305
Nagy Ignác (1866-?): Kilátás a hegyről. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 26×35 cm
1628489
10281
305
11000
Nagy József (?-?): Téli tanya, olaj, farost, jelzett, keretben, 27,5×58,5 cm 1648549
10282
305
Nagy Vince (1939-): Kodály Zoltán. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán, üvegezett keretben, 6×5 cm 1648581
10283
305
Nagy Vince (1939-): Uszály a Dunán. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán, üvegezett keretben, 6×5 cm
1649129
10284
305
Nechánszky József (1936-): Korondi házak. Rézkarc, papír, jelzett, 17×23 cm
1647488
10285
305
Neogrády jelzéssel: Libák az udvaron. Olaj, karton, 26×35 cm 1647492
10286
305
Neogrády jelzéssel: Téli patakpart. Tempera, karton, 40×50 cm 1646642
10287
305
14000
Neogrády jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, keretben, 58×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF