Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1463987
10264
305
MIhálz jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 44×32 cm
1641460
10265
305
Mikola jelzéssel: Szénabálák. Olaj, farost, keretben, 29×41 cm
1489128
10266
305
Mille jelzéssel: Virágzó fák. Vegyes technika, vászon, üvegezett keretben, 23×38 cm
1599393
10267
305
Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): Karikatúra, pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27,5×24,5 cm
1633731
10268
305
Moldován Gyula (1953-): Székelykapu. Olaj-pasztell, karton, jelzett, keretben, 21×15 cm
1431158
10269
305
Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 75×55 cm
1649328
10270
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Tűnődés. Fametszet, papír, utólag jelzett, paszpartuban, kis sérüléssel, 12×10 cm 1645802
10271
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Száguldás, ofszet, papír, jelzés nélkül, 30×21 cm 1645790
10272
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Hegyi beszéd, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17×11 cm 1645798
10273
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Futóverseny, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, 21×30 cm 1645799
10274
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Csigalépcső, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, 30×21 cm 1645788
10275
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Pieta, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF