Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1650053
10240
305
Frans Masereel (1889-1972): Győzelem, cca 1930. fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm / Wood engraving 1634244
10241
305
Masereel, Frans (1889-1972): Danse Macabre. Bern, 1941. Herbert Lang, Sorszámozott 426/1000. 25 egészoldalas metszettel. Kiadói kartonálásban, gerinc kissé sérült. / With 25 full page illustrations. Spine damaged. 25x34 cm
1627098
10242
305
Frans Masereel (1889-1972): Kizsákmányolás, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×11 cm
1649043
10243
305
Mácsai István (1922- 2005): Hajók a Lánchídnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×30 cm 1641524
10244
305
Márffy jelzéssel: Virágcsendélét. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 65×44 cm 1641446
10245
305
Márffy jelzéssel: Házak az útnál. Olaj, falemez, sérült, 32×46 cm 1609895
10246
305
Márffy jelzéssel: Kukoricás csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×50 cm
1647497
10247
305
Márffy jelzéssel: Pihenő férfi. Pasztell, karton, 38×21 cm 1640353
10248
305
36000
Márffy Ödön (1878-1959): Élő nő. Színezett litográfia, papír (szakadásokkal), jelzett, 29×33 cm 1562836
10249
305
1643897
10250
305
Márta Mónika (?-): Vihar. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1635651
10251
305
1938 Márton Ferenc (1884-1940): Rakovszky Bertalan, a kedves "Mokány Berczi Bácsi" a ravatalon. Ceruza. papír, jelzett- 26x36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF