Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 551

Frans Masereel (1889-1972): Győzelem, cca 1930. fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm / Wood engraving
10240.

Rufpreis:
1 000 HUF
25

Masereel, Frans (1889-1972): Danse Macabre. Bern, 1941. Herbert Lang, Sorszámozott 426/1000. 25 egészoldalas metszettel. Kiadói kartonálásban, gerinc kissé sérült. / With 25 full page illustrations. Spine damaged. 25x34 cm
10241.

Rufpreis:
12 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Kizsákmányolás, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×11 cm
10242.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mácsai István (1922- 2005): Hajók a Lánchídnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×30 cm
10243.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
11

Márffy jelzéssel: Virágcsendélét. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 65×44 cm
10244.

Rufpreis:
12 000 HUF

Márffy jelzéssel: Házak az útnál. Olaj, falemez, sérült, 32×46 cm
10245.

Rufpreis:
12 000 HUF

Márffy jelzéssel: Kukoricás csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×50 cm
10246.

Rufpreis:
4 000 HUF

Márffy jelzéssel: Pihenő férfi. Pasztell, karton, 38×21 cm
10247.

Rufpreis:
4 000 HUF

Márffy Ödön (1878-1959): Élő nő. Színezett litográfia, papír (szakadásokkal), jelzett,  29×33 cm
10248.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10249.

Rufpreis:
10 000 HUF

Márta Mónika (?-): Vihar. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm
10250.

Rufpreis:
3 000 HUF

1938 Márton Ferenc (1884-1940): Rakovszky Bertalan, a kedves "Mokány Berczi Bácsi" a ravatalon.  Ceruza. papír, jelzett- 26x36 cm
10251.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF