Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1646194
10325
305
Pusztai jelzéssel: Asztali csendélet bendzsóval. Olaj, farost, 30×53 cm
1567483
10326
305
Qaga jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, keretben, 35×56 cm 1619877
10327
305
R jelzéssel: Karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x23 cm
1507499
10328
305
11000
Ranko Radovic (1935-2005): Le chevalier 1988. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 58×42 cm
1649416
10329
305
Rasmussen, Jörgen Lindhardt (1941- ):Lényecske. Színes linó, papír, jelzett, 16×24 cm
1630366
10330
305
Rákos jelzéssel: Női portré, karikatúra, szén, papír, fa keretben, 43×30,5 cm
1566042
10331
305
Remsey Jenő (1885-1970): Zsákutca. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm 1598030
10332
305
2200
Remsey Jenő (1885-1970): Viskó. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1553015
10333
305
Rékassy Csaba (1937-1989): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×11 cm 1551435
10334
305
Réti jelzéssel: Akt asztalnál, olaj, farost, 50×55 cm
1632838
10335
305
Riesz Adalbert Béla (1901-?): Virágcsokor, olaj, vászon, jelzett (A. Riez), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 45×33,5 cm
1646812
10336
305
Rimaszéky-Richter Aladár (1898-?): Budapest 1945. Rézkarc, karton, jelzett, keretben, foltos, 23×31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF