Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 551

Pusztai jelzéssel: Asztali csendélet bendzsóval. Olaj, farost, 30×53 cm
10325.

Rufpreis:
5 000 HUF

Qaga jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, keretben, 35×56 cm
10326.

Rufpreis:
3 000 HUF

R jelzéssel: Karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x23 cm
10327.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ranko Radovic (1935-2005): Le chevalier 1988. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 58×42 cm
10328.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Rasmussen, Jörgen Lindhardt (1941- ):Lényecske. Színes linó, papír, jelzett, 16×24 cm
10329.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rákos jelzéssel: Női portré, karikatúra, szén, papír, fa keretben, 43×30,5 cm
10330.

Rufpreis:
1 000 HUF

Remsey Jenő (1885-1970): Zsákutca. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm
10331.

Rufpreis:
1 600 HUF

Remsey Jenő (1885-1970): Viskó. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10332.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Rékassy Csaba (1937-1989): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×11 cm
10333.

Rufpreis:
12 000 HUF

Réti jelzéssel: Akt asztalnál, olaj, farost, 50×55 cm
10334.

Rufpreis:
12 000 HUF

Riesz Adalbert Béla (1901-?): Virágcsokor, olaj, vászon, jelzett (A. Riez), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 45×33,5 cm
10335.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rimaszéky-Richter Aladár (1898-?): Budapest 1945. Rézkarc, karton, jelzett, keretben, foltos, 23×31 cm
10336.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF