Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1477471
305
1632804
10001
305
11000
1632464
10002
305
Antal Brigitta (?-):Mediterrán hangulat. Festett üveg, jelzett, keretben, 33×19 cm 1595998
10003
305
1598814
10004
305
1646200
10005
305
1465577
10006
305
Eva Avi-Yonah (1921-2011): Phortre of my mother. Olaj, vászon, jelzett, 50×40 cm 1633065
10007
305
Ábrahám Rafael (1929- ): Duett. Szitanyomat, papír, jelzett, 38×26 cm
1437079
10008
305
Ámos jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, 30×42 cm
1610027
10009
305
Ámos jelzéssel: Templom oszlopok. Tus, papír, üvegezett keretben, 44×29 cm 1616488
10010
305
Balázs jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, 55×38 cm
1643640
10011
305
Balkay jelzéssel: Kukorica hántoló. Olaj, vászon, 80×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF