Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1507353
10024
305
Bánáti Schwerák József (1897-1951): Téli falu részlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×44 cm
1642062
10025
305
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások, olaj, karton, 23,5×33 cm 1611463
10026
305
Benczúr jelzéssel: Minta terv. Vegyes technika, papír, sérült,üvegezett keretben, 33×24 cm
1499273
10027
305
Bene jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír-karton, keretben, 35×26 cm
1592027
10028
305
28000
Bene jelzéssel:Rom eltakarítók. Olaj, farost, 80×70 cm 1624120
10029
305
K. Bereczky Ildikó:A kikosarazott. Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 22/50. Kissé hullámos paszpartuban 18x15cm
1644650
10030
305
berény jelzéssel: Szundikáló asszony. Szén, papír, foltos, kis szakadásokkal, felcsavarva, 65×45 cm 1619966
10031
305
Bernáth jelzéssel: Varjak. Olaj, karton, üvegezett keretben, 49×39 cm 1628538
10032
305
2200
Beron Gyula (1885-1971): Két fa, rézkarc, karton, jelzett, 21,5×35 cm 1643031
10033
305
Bicskei Sándor (?-?): Falusi utca, olaj, vászon, jelzett, 40,5×60 cm 1643035
10034
305
Bicskei Sándor (?-?): Tél a kertben, olaj, vászon, jelzett, 41×60 cm 1641750
10035
305
Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép. Rézkarc, papír, jelzett, számozott, 50x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF