Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1556299
10048
305
Bölcskey Ferenc (1897-?): Balatonberény. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×55 cm 1624808
10049
305
Buday György (1907-1990): 3 db fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 12x10 cm 1629234
10050
305
22000
Búváry jelzéssel: Nagyvárosi fények. Olaj, vászon, 120×70 cm 1649190
10051
305
Castilloc jelzéssel: Machu Picchu. Akvarell, papír, paszpartuban, 24×35 cm 1608710
10052
305
Guérard, Henri Charles (1846-1897): Pulszky Ferenc portréja 1885, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, Pulszky Károly (1853-1899) részére dedikálva, felcsavarva, 31,5×19,5 cm
1642778
10053
305
Conrad Gyula (1877-1959): Tivoli. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 30×24 cm 1643871
10054
305
CR jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, 36×27 cm 1646548
10055
305
Czóbel jelzéssel: Ágak. Olaj, farost, 28×26 cm
1625002
10056
305
Csabai-Ékes Lajos (1896-1944): Anya gyermekével. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 13x11 cm 1625004
10057
305
Csabai-Ékes Lajos (1896-1944): Társalgás a padon. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 10x10 cm
1558578
10058
305
Cseh jelzéssel: Szerelmesek. Olaj, papír, 32×41 cm
1616354
10059
305
Csiky András (1894-1971): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF