Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 551

Bölcskey Ferenc (1897-?): Balatonberény. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×55 cm
10048.

Rufpreis:
12 000 HUF

Buday György (1907-1990): 3 db fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 12x10 cm
10049.

Rufpreis:
2 000 HUF

Búváry jelzéssel: Nagyvárosi fények. Olaj, vászon, 120×70 cm
10050.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Castilloc jelzéssel: Machu Picchu. Akvarell, papír, paszpartuban, 24×35 cm
10051.

Rufpreis:
5 000 HUF

Guérard, Henri Charles (1846-1897): Pulszky Ferenc portréja 1885, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, Pulszky Károly (1853-1899) részére dedikálva, felcsavarva, 31,5×19,5 cm
10052.

Rufpreis:
12 000 HUF

Conrad Gyula (1877-1959): Tivoli. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 30×24 cm
10053.

Rufpreis:
3 000 HUF

CR jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, 36×27 cm
10054.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czóbel jelzéssel: Ágak. Olaj, farost, 28×26 cm
10055.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csabai-Ékes Lajos (1896-1944): Anya gyermekével. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 13x11 cm
10056.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csabai-Ékes Lajos (1896-1944): Társalgás a padon. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 10x10 cm
10057.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cseh jelzéssel: Szerelmesek. Olaj, papír, 32×41 cm
10058.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csiky András (1894-1971): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×20 cm
10059.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF