Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1629661
10072
305
Ducsay Béla (1893-1967): Pálosvörösmart. Szén, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 35×24 cm 1626306
10073
305
Ducsay Béla (1893-1967): Kalapos nő, akvarell, papír, jelzett, 43×30,5 cm 1626309
10074
305
3800
Ducsay Béla (1893-1967): Zebegényi táj, szén, papír, jelzett, 15,5×21 cm
1649742
10075
305
24000
Dudits jelzéssel: Merengő, olaj, farost, kis sérülésekkel, 72×60 cm 1628457
10076
305
3800
Dudley jelzéssel: Bidstoni látkép, akvarell, papír, 23×29,5 cm 1611398
10077
305
22000
Duray jelzéssel:Játszma előtt. Olaj, vászon, 73×100 cm
1640371
10078
305
Egry jelzéssel: Fonyód. pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
1649720
10079
305
Egry jelzéssel: Táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×38 cm 1613063
10080
305
Egyed László (1953-): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, foltos, jelzett, 28×35 cm
1644745
10081
305
Elion jelzéssel: Őslakosok. Tempera, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm 1519124
10082
305
Emanuel jelzéssel: Csendélet családtagokkal. Akril, papír, felcsavarva, 58×47 cm 1630308
10083
305
Emanuel Béla (1879-1976): Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16×22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF