Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1531939
10096
305
Fodor jelzéssel: Gyerekek esernyő alatt. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm
1443023
10097
305
Frank jelzéssel: Lápos vidék. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×48 cm
1646267
10098
305
Frank jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, 40×30 cm
1520675
10099
305
1543260
10100
305
Gaál jelzéssel: Minta tervek (3 db). Tempera, papír, 8×11-15×11 cm
1625048
10101
305
Gadányi jelzéssel: Napozó akt, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 27×33,5 cm
1620591
10102
305
Gadányi jelzéssel: Kompozíció. Akril, karton, keretben, 27×19 cm
1644734
10103
305
Gebhardt Béla (1901-1990): Kollegina (karikatúra). Színes ceruza, papír, jelzett, 24×17 cm
1590748
10104
305
Gera Éva(1923-): Virág az ablakban. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×20 cm 1640328
10105
305
Gimes Lajos (1886-1945): Interieur. Rézkarc, papír, foltos, üvegezett keretben, 17×13 cm
1641493
10106
305
Glatz jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, sérült, 49×40 cm
1644039
10107
305
11000
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF