Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1612771
10108
305
Goffredi jelzéssel: Tengeren, olaj, vászon, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×38,5 cm
1630149
10109
305
Götting jelzéssel: Előadás. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 13×13 cm
1456399
10110
305
Gruber jelzéssel: Női portré. Szén, papír, apró szakadással, 48×32 cm
1649760
10111
305
Gulácsy jelzéssel: Férfi portré, szén, papír, 41,5×28,5 cm
1625408
10112
305
Gulácsy jelzéssel: Ülő nő, ceruza, karton, 38×28,5 cm
1587539
10113
305
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Pihenő. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1630328
10114
305
Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, 80×59 cm 1550678
10115
305
Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton, keretben, 60×46 cm
1642206
10116
305
4200
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Riva degli Schiavoni, Venezia, rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm 1549295
10117
305
Gyémánt jelzéssel: Női formák. Olaj, vászon, 80×39 cm 1606011
10118
305
Gyimesi Lajos (?-?): Házak a folyóparton. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 45×60 cm 1642199
10119
305
György Tamás (?-?): Cím nélkül, szerigráfia, papír, jelzett, számozott (2/8), paszpartuban, 45×34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF