Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1628532
10192
305
15000
Koch Vilmos (1927-2006): Alföld, olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
1443133
10193
305
Koffán jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, 30×32 cm
1472638
10194
305
Kohán jelzéssel: Az ágyon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×40 cm
1646668
10195
305
Kokas jelzéssel: Kompozíció. Akril, karton, keretben, festék lepattanással, 69×20 cm
1628566
10196
305
Kokas jelzéssel: Falu szélén, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 49×32 cm 1642790
10197
305
Kolos jelzéssel: Zenekar. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 13×20 cm 1565876
10198
305
1641061
10199
305
50000
Kolozsváry Endre (1901-?): Itatás. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
1584623
10200
305
1598127
10201
305
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Robbanás. Rézkarc,karton, jelzett, 26×19 cm 1645708
10202
305
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fürdőzök. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 28×42 cm 457034
10203
305
Kondor Béla (1931-1972): Találkozás. Fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF