Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1649968
10216
305
Kozma Lajos (1884-1948): Az érzelmek rabságában, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, KL 909. 20×17 cm 1618225
10217
305
Kónya Zoltán (1891-?): Emlékezésül, Popelka János műszaki főtanácsos úrnak. Vegyes technika, papír, jelzett, 17×24 cm.
1627612
10218
305
Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, színezett rézkarc, jelzett a rézkarcon, papír, foltos, 31x22,5 cm. Munkácsy Mihály után Kórusz József 1953.
1568537
10219
305
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Gondolatok. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×26 cm
1647738
10220
305
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Nagy sárga virág. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×15 cm 1632637
10221
305
Kron Béla (1884-1965): Velence, Sóhajok hídja. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 24×18,5 cm
1383685
10222
305
1454320
10223
305
Ellen Kruse (?-? ): Csendélet. Olaj, vászon, keretben, 36×27 cm 1643240
10224
305
Kun Sarolta (1990-): Belváros. Akvarell-tus, papír, jelzett, 35x45 cm 1644027
10225
305
Lantos György (1957-): Téli dombok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
1628496
10226
305
B. Lazetzky Stella (?-?): Madarak a vízparton, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 29×38,5 cm
1643934
10227
305
Leidl jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, farost, 35×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF