Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1615266
10204
305
Kondor jelzéssel: Női portré. vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 39×29 cm 1621897
10205
305
Kondor Lajos (1926-2006): Aknaudvar. Rézkarc, papír, jelzett, szélénél szakadás, 40×29 cm
1644810
10206
305
Konecsni György (1908-1970): Komlós. Rézkarc, papír, jelzett, szélén szakadással, üvegezett keretben, 29×39 cm
1538781
10207
305
Konecsni jelzéssel: Olimpia. Olaj, vászon, keretben, 90×60 cm
1629108
10208
305
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Kardvirág. Rézkarc, jelzett. 40x30 cm 1631162
10209
305
Kopasz Márta (1911-2011): Kopasz Márta metszetei. Linó metszetekkel ( 16 db), jelzettek, dedikálással (!), 33×22 cm 1644574
10210
305
30000
Kostyánfalvy jelzéssel: Napsütés az erdőben. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm 1632809
10211
305
Kovács jelzéssel: Gyümölcsös csendélet, olaj, vászon, fa keretben, 36×45,5 cm
1577342
10212
305
Kováts Nagy Ira (1921-): Split. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×54 cm
1650044
10213
305
Kozma Lajos (1884-1948): Álom, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, KL 909. 20×17 cm 1650043
10214
305
Kozma Lajos (1884-1948): Ima, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, KL 909. 20×17 cm 1649966
10215
305
Kozma Lajos (1884-1948): Mágia, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, KL 909. 20×17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF