Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 551

Kondor jelzéssel: Női portré. vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 39×29 cm
10204.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Aknaudvar. Rézkarc, papír, jelzett, szélénél szakadás, 40×29 cm
10205.

Rufpreis:
2 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Komlós. Rézkarc, papír, jelzett, szélén szakadással, üvegezett keretben, 29×39 cm
10206.

Rufpreis:
4 000 HUF

Konecsni jelzéssel: Olimpia. Olaj, vászon, keretben, 90×60 cm
10207.

Rufpreis:
8 000 HUF

Konecsni Zsizsi (1911-2000): Kardvirág. Rézkarc, jelzett. 40x30 cm
10208.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kopasz Márta (1911-2011): Kopasz Márta metszetei. Linó metszetekkel ( 16 db), jelzettek,  dedikálással (!), 33×22 cm
10209.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kostyánfalvy jelzéssel: Napsütés az erdőben. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
10210.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kovács jelzéssel: Gyümölcsös csendélet, olaj, vászon, fa keretben, 36×45,5 cm
10211.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kováts Nagy Ira (1921-): Split. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×54 cm
10212.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kozma Lajos (1884-1948): Álom, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, KL 909. 20×17 cm
10213.

Rufpreis:
8 000 HUF
17

Kozma Lajos (1884-1948): Ima, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, KL 909. 20×17 cm
10214.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Mágia, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, KL 909. 20×17 cm
10215.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF