Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 551
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1495400
10373
305
1495390
10374
305
1441000
10375
305
Svance jelzéssel: Koppenhága, Vor Frelsers Kirke. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 63×49 cm
1512853
10376
305
Sváby jelzéssel: Háztetők. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×42 cm
1646210
10377
305
Sz jelzéssel: Pipázó tengerész. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 51×28 cm
1619897
10378
305
Szabó jelzéssel:Ház a domboldalon. Olaj, karton, 38×45 cm
1630471
10379
305
Szabó jelzéssel: Szerelmeskedők. Olaj, vászon, 50×38 cm
1632405
10380
305
Szatmáry Ottó (?-?): Hegyvidéki táj kis házzal. Olaj, karton, keretben, 46×66 cm
1632406
10381
305
Szatmáry Ottó (?-?): Hegyvidéki táj. Olaj, karton, keretben, 46×66 cm
1535768
10382
305
Szántó jelzéssel: Hiúz portré. Pasztell, papír, üvegezett kerteben, 50×29 cm
1630183
10383
305
Szántó jelzéssel: Teremtés. Vegyes technika, papír, 64×45 cm
1603363
10384
305
Szántó Lajos (1890-1965): Férfi portréja, szén, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5×17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF